Русский

Денис

Гордєєв Денис

Адвокат

Основная информация
Денис
 • Род деятельности

  Адвокат

 • Дата смерти

  07 июня 2022

 • Гражданство(а)
  UA flagsУкраина
 • Причина смерти

  Погиб защищая Украину

Фото
086d4342-e1bd-4da3-a861-6651b25744e0.jpeg
Текст Андрея Лозового

якось зовсім не віриться… в бою загинув мій друг, адвокат Денис Гордєєв. позивний у нього теж був Адвокат, як і годиться. це не перший адвокат, який був мені адвокат, але тепер захищатиме мої права на Страшному суді. Небесний Адвокат, як і Діма Голіцин (брат Діми - Фантом, який поїхав мстити за брата, теж загинув в «Азові»… Галина Голицына, дорога пані Галю, я не знаю, як Вам це пережити, але Ви виховали кращих синів своєї країни…

з адвокатом Денчиком ми познайомились дуже кумедно. підходе до мене в кулуарах ради шановна Тетяна Близнюк. з проханням підписати поруки на цього чувака. він тоді був незаконно ув’язнений. а пані Таня - при всій повазі - це, як анімація в турецькому готелі. не відчепиться, поки не зробиш те, шо хоче. це дуже хороша риса, враховуючи її патологічну чесність. «пані Таню, мені ніколи зараз читати документи, - кажу. а вона така сумна: - а я так надіялась, що ти підпишеш…».

підписав. 

матір Б-жа, я потім не знав, що робити. Денис писав «дякую» чи не кожен день, вітав роками на всі свята і безкінечно питав: скажи, чим допомогти, давай я відпрацюю?

та ти нічого не винен, кажу. я ж тебе на поруки брав, бо сидиш ні за що. а так за ґрати кожного можна кинути. через якийсь час Oxana Tomchuk розповіла мені всю правду про цю історію і про професійний рівень Гордєєва. а мені якраз треба бус адвокат, щоб допоміг у одній справі, про яку колись розповім потім. зараз - не до того.

Денис взявся і зробив чудо.

і зробив би ще багато чудес, якби ці тварі не поперли на нашу святу землю із таким сатанинським завзяттям. 

пробач, друже, що не зможу приїхати на прощання з тобою. але - обіцяю - коли наступного разу буду в Дніпрі - першим ділом приїду до тебе на могилу. візьму хороше віскі і червоне мальборо.

тепер ти будеш адвокатом апостола Петра і про всяк випадок зробиш дублікат ключа від раю…