Русский

Ответ Рината Ахметова

Ответ Рината Ахметова

Описание

Ответ Рината Ахметова Radio Svoboda - Радио Свобода (он в Украине и никуда уезжать не планирует) 

1. Новина про початок війни застала мене вдома, у Києві, у моєму ліжку. Я спав, до мене забіг мій помічник зі словами «Рінате Леонідовичу, прокидайтеся! Нас бомблять, почалася війна!».

2. Я в страшному сні не міг уявити, що бомбитимуть Харків та Київ, бомбитимуть житлові будинки та шпиталі. А зараз руйнують наші селища, міста, інфраструктуру…

3. Найстрашніше – що страждають та гинуть мирні люди. Це – воєнна агресія, воєнний злочин та злочин проти людства щодо моєї країни та українців.

4. У мене серце кров'ю обливається від того, що відбувається зараз у Маріуполі: від того, що маріупольці ховаються від обстрілу в цехах наших заводів; від того, що наші енергетики роблять усе можливе й неможливе для того, щоби були світло й тепло. 

5. Сьогодні увесь наш бізнес, усі наші підприємства сконцентровані тільки на одному: допомагати людям вижити, робити все, щоби вони не залишилися сам-на-сам із бідою. І все, що в моїх силах я роблю й буду для цього робити. 

6. Особисто я в Україні та не збираюся нікуди їхати. 

7. Мій Фонд допомагає людям вижити: постачає продукти, медикаменти, – а бізнеси СКМ допомагають українській армії боронити суверенітет нашої країни.

8. Скільки витрачено на це? Чесно кажучи, навіть не рахую. Усе, що ми можемо привезти, зробити – все робимо і робитимемо надалі. 

9. Я хочу висловити слова найбільшої подяки усій міжнародній спільноті за те, як вони підтримують Україну та борються за Україну. 

У нас – міжнародна компанія, тому кожен співробітник СКМ зараз робить усе, щоби донести правду нашим західним партнерам про те, що відбувається в Україні, та просить допомогти українцям.

10. Я впевнений, що настане час, коли ми відбудуємо Україну. Я буду інвестувати усі свої сили та кошти, щоб Україна відновилася і стала сильною та квітучою країною».