Русский

Артем

Вишняк Артем

Основная информация
Артем
 • Дата рождения

  13 мая 2001

 • Место рождения

  Бровары, Киевская область

 • Гражданство(а)
  UA flagsУкраина
 • Образование

  Київському коледжі зв’язку

Биография

Обличчя "Азов.Сталі". Історії про захисників Маріуполя:

Артем Вишняк родом із Броварів, навчався у Київському коледжі зв'язку на економіста. 

З усіх дисциплін найбільше любив історію України. Захищати та допомагати тим, хто цього потребує – за таким принципом виховувався та зростав майбутній воїн. 

Тому з дитинства він не оминав жодного голодного котика чи собаку – кожного потрібно нагодувати, обійняти та врятувати. 

"Він дуже любить тварин, завжди допоможе, якщо бачить, що голодні, сам не з'їсть, але їх нагодує. Колись побачив стрижа з підбитим крилом, викликав таксі, взяв пташку і повіз до ветеринара. Також завжди допомагав людям, якщо бачив, що потрібна медична допомога, знав, як саме її надавати і викликав швидку", – розповідає мати Тетяна.

Артем з дитинства не терпить несправедливості. Тому активно слідкував за подіями у Революції гідності, займався громадською діяльністю, поки чекав на повноліття, щоб вступити до лав полку "Азов" і захищати Україну. 

Сьогодні Артему 21, і він один із воїнів "зі сталі". 

"Він ще в 2014-му, як тільки вступив до коледжу, знав, що піде в полк "Азов". Саме до полку потрапив у вересні 2019-го року, пройшов КМБ (курси молодого бійця) й отримав омріяний шеврон. Так і став солдатом, – розповідає мати Артема Тетяна. 

Про війну зараз син розповідає неохоче. Майже нічого від нього дізнатися не можу. Знає, що я хвилююся, тому нічого страшного не розповідає. Син – це моє все. Говорить, що він готовий покласти своє життя за цю землю. Але я до цього не готова"

Дніпро, Бровари, Київ, Полтава, Донецьк, Волинь, Маріуполь – на рубежах "Азовсталі" б'ються воїни з усієї України. 

Не кожен із них із міркувань безпеки готовий назвати своє прізвище або псевдо. Але кожен – вартий, аби про нього знали та врятували. 

Які вони, воїни з "Азовсталі", розповіли їхні найрідніші люди – дружини та мами. 

Далі у матеріалі: https://bit.ly/37It1xb

Фото
c970ac8f-75cc-4a9f-8576-f417f80fed5d.jpeg
81d46a57-0adc-4d0d-b9a5-9ed253b4ecb8.jpeg
Публикация на https://brovary.net.ua

Броварчанин Артем Вишняк – один із тих, хто тримає оборону на Азовсталі

Автор ТРИБУНА БРОВАРИ 13.05.2022

У своєму матеріалі “Обличчя Азов. Сталі” Історії про захисників Маріуполя” журналісти Української правди розповідають історії 8 воїнів, які тримають оборону Маріуполя. Серед них є й історія броварчанина Артема Вишняка.

Дніпро, Київ, Полтава, Донецьк, Волинь, Маріуполь, Бровари – на рубежах “Азовсталі” б’ються воїни з усієї України. Які вони, воїни з “Азовсталі”, розповіли їхні найрідніші люди – дружини та мами. Про Артема Вишняка з Броварів розповіла його мама.

Сьогодні Артему 21, і він один із воїнів “зі сталі”.

 

Воїн родом із Броварів, навчався в Київському коледжі зв’язку на економіста.

Із усіх дисциплін найбільше любив історію України. Захищати та допомагати тим, хто цього потребує – за таким принципом виховувався та зростав майбутній воїн.

Тому з дитинства він не оминав жодного голодного котика чи собаку – кожного потрібно нагодувати, обійняти та врятувати.

“Він дуже любить тварин, завжди допоможе, якщо бачить, що голодні, сам не з’їсть, але їх нагодує. Колись побачив стрижа з підбитим крилом, викликав таксі, взяв пташку і повіз до ветеринара. Також завжди допомагав людям, якщо бачив, що потрібна медична допомога, знав, як саме її надавати і викликав швидку”, – розповідає мати Тетяна.

Артем із дитинства не терпить несправедливості. Тому активно слідкував за подіями Революції гідності, займався громадською діяльністю, поки чекав на повноліття, щоби вступити до лав полку “Азов” і захищати Україну.

 

“Він ще в 2014-му, як тільки вступив до коледжу, знав, що піде в полк “Азов”. Саме до полку потрапив у вересні 2019-го року, пройшов КМБ (курси молодого бійця) й отримав омріяний шеврон. Так і став солдатом”, – розповідає мати Артема Тетяна.

“Про війну зараз син розповідає неохоче. Майже нічого від нього дізнатися не можу. Знає, що я хвилююся, тому нічого страшного не розповідає. Син – це моє все. Говорить, що він готовий покласти своє життя за цю землю. Але я до цього не готова!”, – каже мати.

Джерело