Русский

єМузей / eMuseum

єМузей / eMuseum

На других языках

Основная информация
єМузей / eMuseum
  • Дата основания

    27 сентября 2023

Про нас

eMuseum: інноваційні технології для збереження культурної спадщини

У країні, де триває війна, важливо підсилювати інформаційний спротив та нівелювати основний наратив ворога про відсутність історії та культури. Компанія eMuseum віддано присвячує себе цій місії, працюючи над цифровими проєктами, що яскраво демонструють сучасний стан української держави, її історію та культуру. Їх місія — зберігати культурну спадщину та популяризувати українське мистецтво за кордоном.

Мистецтво та культура мають бути доступними кожному, вірять в eMuseum. Тому поєднують сучасні технології з історією, створюючи захоплюючий досвід відвідувань українських музеїв.

Основні послуги:

єМузей — команда досвідчених фахівців, які вміють оцифровувати музейні експонати та створювати віртуальні тури та надають інші послуги для збереження та презентації в онлайн-просторі нашої культурної спадщини. 

Спеціалісти єМузей використовують передові технології для цифрового сканування музейних артефактів у тривимірному форматі. Це дозволяє створити віртуальні копії експонатів з високою деталізацією, які можуть бути доступні онлайн для вивчення та дослідження.

Вони також розробляють інтерактивні віртуальні тури, які дозволяють користувачам досліджувати музейні колекції зручно та доступно. Також використовують доповнену реальність, яка дозволяє побачити експонати у контексті реального середовища.

Команда має великий досвід у створенні анімаційних відеороликів, які можуть бути використані для розповіді історій про музейні артефакти, історичні події або культурні теми. Вони працюють як з 2D, так і з 3D анімацією.

Також розробляють інтерактивні мультимедійні виставки, які включають в себе відеоматеріали, звукові ефекти, текстові описи та інші елементи для створення незабутнього досвіду для відвідувачів музею. Спеціалізуються на створенні мапінгу — проєкції відео на архітектурні споруди для створення вражаючих візуальних ефектів.

Команда розробляє сучасні та інтуїтивно зрозумілі веб-сайти для музеїв та культурних установ. Створює онлайн виставки, які дозволяють відвідувачам досліджувати музейні колекції, переглядати фотографії, читати інформаційні тексти та брати участь у віртуальних екскурсіях.

Ключові проєкти:

Десятинна церква в доповненій реальності:

На вулиці Володимирській у Києві біля Національного музею історії України було встановлено новий інформаційний стенд, який дозволяє дізнатися більше про історію та значення Десятинної церкви. За допомогою доповненої реальності відвідувачі можуть побачити реконструкцію цієї культурної пам'ятки, знищеної під час монгольського штурму Києва 1240 року та в 1928 році комуністичною диктатурою. Проєкт включає тривимірні моделі церкви, створені на основі історичних схем і планів. Відвідувачі можуть сканувати QR-код на стенді, щоб побачити тривимірну модель церкви і дізнатися більше про її історію через аудіогід. Цей проєкт спрямований на популяризацію української культурної спадщини та показує, як сучасні технології можуть допомогти зберегти історичну пам'ять.

Чорнобиль VR:

У партнерстві з Національним музеєм «Чорнобиль» розробили імерсійну віртуальну екскурсію зоною відчуження. Завдяки технології віртуальної реальності відвідувачі можуть побачити Прип'ять, саркофаг над реактором і навіть побувати всередині самого реактора. Для створення цього проєкту були використані унікальні фото-панорами Миколи Омельченка, одного з перших сертифікованих фотографів Google. Цей проєкт дозволяє людям з усього світу дізнатися більше про трагедію Чорнобиля та її наслідки Відвідувачі можуть придбати квиток до музею та зануритися у віртуальну реальність, яка надає змогу побачити зону відчуження з нової перспективи.

Мультимедійне шоу «Примаченко. Рік дракона»:

Команда eMuseum оживили понад 20 картин видатної української художниці Марії Примаченко за допомогою мультимедійних технологій. Цей проєкт дозволяє глядачам побачити, як персонажі її картин оживають на великих екранах, перетворюючись на казкових героїв. Мультимедійне шоу транслювалось у Національному музеї декоративного мистецтва України. Проєкт популяризує українське мистецтво та націлен на збереження культурної спадщини, використовуючи сучасні технології для створення унікального досвіду відвідування музеїв. 

Компанія eMuseum працює на перетині культури та технологій, щоб забезпечити доступ до культурної спадщини для кожного, зберегти цінні артефакти та показати світові унікальність української культури.

Фото
c07ff348-8e9d-4786-8b95-abf6d035ee93.jpeg
4b2c2351-11d1-408e-8e52-4d2c223d74e0.png
Контактна інформація

Дмитро Матяш

+38 050 383-04-66

dmitry.matyash@gmail.com